Debutantentoernooi 2019

Toernooi voor stap 1, 2 en 3 maximum 100 deelnemers

Prijzengeld:

naturaprijs en medaille voor elke deelnemer


Verloop


Ronde 3: 18/05/2019

Hieronder de resultaten van stap 3.


Ronde 2: 18/05/2019

Uitslagen bij Stap 2


Ronde 1: 18/05/2019

Uitslagen van spelers Stap 1.


Ingeschreven deelnemers

SpelerClubElo
Emerik TeerlinckL.S.V.-Chesspirant3
Jonah De BieDe Wetterse Vrijpion3
Jasper NeirynckL.S.V. Chesspirant3
Renato Alves't Ros Dendermonde3
Seppe HaesartDe Vrijschaker Landegem3
Wannes HaesartDe Vrijschaker Landegem3
Lars VagenendeL.S.V. Chesspirant3
Jens CuyversMoretus Hoboken3
Kieran Thao Leuang vanDe Mercatel3
Lucas VandermeerschKGSRL3
Johannes VerdonckDe Wetterse Vrijpion3
Pieterjan VagenendeL.S.V. Chesspirant3
Victor VandermeerschK.G.S.R.L.3
Tycho GhyselinckL.S.V. Chesspirant3
Arnon VynckL.S.V. Chesspirant3
Finn WautersDe Mercatel2
Ivan BernardS. Landau2
Jasper DuchateauDe Mercatel2
Lucas VermeulenVrijschaker Landegem2
Lander RaesDe Pluspion Wachtebeke2
Jarne RaesDe Pluspion Wachtebeke2
Gilles Van NieuwerburghVrijschaker Landegem2
Lisa VermeulenVrijschaker Landegem2
Paul PeetersLSV- Chesspirant2
Eduardo Jose Fernandez PerezCaballos Zottegem2
Lander VerstrepenDe Mercatel2
Ruben GarcetDe Wetterse Vrijpion2
Mattis HaelvoetVrijschaker Landegem2
Hailey VermeulenVrijschaker Landegem2
Louis ScheerlynckDe Vrijschaker Landegem2
Klaas DevosL.S.V. Chesspirant2
Briek DevosL.S.V. Chesspirant2
Xander MaesDe Wetterse Vrijpion2
Briek CoolensDe Wetterse Vrijpion2
Maarin MeertLSV-Chesspirant2
Noa FerminusCaballos Zottegem2
Milo FerminusCaballos Zottegem2
Silas De ManDe Vrijschaker Landegem2
Stef DosscheDe Vrijschaker Landegem2
Nicholas De LooseDe Vrijschaker Landegem2
Ahmed BadiLSV- Chesspirant2
Yumi PeetersLSV- Chesspirant2
Helena LotDworp1
Charlotte SteynenDworp1
Tristan Van ParysRapid Aalter1
Erwin Akopian't Ros Dendermonde1
Nathan LotDworp1
Océane FoulonRapid Aalter1
Lexie De KegelDworp1
Emile-Henri LootensRapid Aalter1
Marie-Julie LootensRapid Aalter1
Joubin WarnierAxel Landau1
Jelén De Troyer't Ros Dendermonde1
Michael Crocquey't Ros Dendermonde1
Filip FigurskiDe Wetterse Vrijpion1
Kasper ClinckaertDe Wetterse Vrijpion1
Lowie Van de VoordeM.S.V.1
Tobe Van Der StriecktL.S.V. Chesspirant1
David RomboutLSV- Chesspirant1
Jaitse Van LeuvenDe Wetterse Vrijpion1
Raigan De VisscherDe Wetterse Vrijpion1
Jorbe CausCaballos Zottegem1
Lasse AelbrechtCaballos Zottegem1
Lea De VosDe Wetterse Vrijpion1
Aäron ZootjesAxel Landau1
Linde BeirnaertKarpov Deinze1
Senne MeertLSV- Chesspirant1
Gerben CoolsaetLSV- Chesspirant1
Atousa WarnierAxel Landau1
Anton BooneCaballos Zottegem1
Abel Van EwijkVrijschaker Landegem1
Kai de WolffS. Landau1
Hozée NiasSC Gentbrugge1
Shohzar-Jan BehzodaKarpov Deinze1
Tigo De MarcantonioLSV- Chesspirant1
Benten CoolaetLSV- Chesspirant1
Amina BadiLSV Chesspirant1
Rana EinauanM.S.V.
Adam EinauanM.S.V.